02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
Hakkımızda
 
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 427
Toplam Ziyaretçi : 67997

MİSYON ve VİZYON

1923 te temelleri atılan ve ilelebet yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyetinin birey ve fertlerini yetiştirmek ve ileriye dönük cehalet ile savaş açarak yoluna devam eden eğitimcilerin birleşmiş olduğu bir eğitim kurumudur. Eğitim kurumumuzda herhangi bir şekilde dil, din, ırk ve mezhep gözetmeksizin insanı insan kılan değerler ile kabullenen kurallar çerçevesinde işleyiş devem etmektedir.

Ülke genelinde yayılan şubeleri ile ilk günkü heyecan ve bilinçli ilerleyiş durmadan devam edecektir. Yılların birikimi, tecrübesi gün geçtikçe artmakta ve çoğalmaktadır. 

20 yıllık eğitim tecrübemizden ve deneyimimizden aldığımız güç ile; çocuk, genç ve yetişkin eğitimde öncü kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Eğitimlerimiz 7 den 70 her kesime hitap etmektedir. Geleceğe aydınlık ve bilinçli nesiller  yetiştirirken teknolojiyi en had safada kullamaktayız. Kaliteli hizmet, yüksek standartlardaki eğitim ve insana verdiğimiz değer kalitemizle kursiyerlerimize, öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize değer katmak için durmaksızın yol almaktayız.

Yönetim Kurul Başkanlığını Mazhar DOĞMUŞ´un üstlendiği AYBİS ( Analiz Yönetim Bilgi İşlem Sistemleri) Ülke genelinde Eğitim, Yayıncılık, Üretim ve ve Eğitim araç Gereçleri üzerine yoğunlaşmaktadır. 

Kursiyerlerimizi geleceğin dijital dünyasına hazırlamak ve bilinçli birer dijital vatandaş olarak yetiştirmek temel hedeflerinden biri olup, eğitimlerimizde son sistem teknoloji uyumlu Bilişim Labaratuvarı kullanılmaktadır.  Robotik ve Kodlama Atelyemiz ile Dene-yap projeleri ile ilerlemekteyiz.

Kursiyerlerimize gelecekte ihtiyaç duyacakları her türlü sertifika ve belgelendirme işlemlerini MEB bünyesinde tamamlayarak daha sağlam adımlar ile hayata yönlendirmekteyiz. Bunun yanı sıra Meslek Grubundan mezun olan kursiyerlerimize staj ve iş bulma noktasında gerekli desteği sağlayarak iş hayatına atılmalarında öncülük etmekteyiz.

Kurumumuz üyesi bulunduğu kamu kuruluşlar;

MEB ( Milli Eğitim Bakanlığı )

ATKED ( Antalya Tüm Kurslar ve Eğitimciler Derneği)

TÜRAB ( Türkiye Reklamcılar ve Ajanslar Birliği)

OTMF (Otel Teknik Müdürleri Federasyonu)