02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
ÇİNCE
 
AKADEMİK EĞİTİMLER BİLİŞİM EĞİTİMLERİ GÜZELLİK ALAN EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ MESLEKİ EĞİTİMLER SATI-PAZARLAMA EĞİTİMLERİ YABANCI DİL EĞİTİMLERİ YİYECEK - İÇECEK EĞİTİMLERİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMLERİ
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 461
Toplam Ziyaretçi : 68031
Aybis
Kursta Çinde resmi dil olarak kullanrlan standart Çince öğretilecektir. Ders içi etkinliklerde gerektiğinde dil-kültür ilişkisi kurulacaktır. Haftaık ders saatlerine ek olarak kursiyerlerin isteği doğrultusunda Çince diyalog çalışmaları yapılır.

ÇİNCE DİL EĞİTİMİ KURS PROGRAMI

Çince Dil Eğitimi Kurs Programı MEB Tarafından onaylı bir kurs progrmıdır. Konular birbiriyle bağlantılı ve sosyal hayatta karşılaşılabilecek olan konulardan seçilmiştir. İçerik, konuların özelliğine göre aşamalı ve birbirinin ön koşulu olacak şekilde düzenlenmiştir.Bu kurs programına katılan kursiyer Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve Yönetmeliğine göre belirtilen Kurs Bitirme Belgesini almaktadır. 

Kurumumuzda konusunda uzman öğreticiler ile işleme alınan program öğleden önce, öğlden sonra, Akşam ve Hafta Sonu grupları oluşturularak mesai sonrasına denk gelecek şekilde çalışanların işlerini aksatmayacağı bir şekilde uygulanmaktadır. Çince Dil Eğitimi Kursu  programını tamamlayan kursiyerler; bir çok noktada değerlendirilebilirler.

 

KURS PROGRAMINA KATILIM ŞARTLARI

1- Yetişkin düzeyinde olmak

2- En az  İlköğretim Mezunu olmak

 

EĞİTİM VE BELGELENDİRME SÜRECİ

Çince Dil Eğitimi Kurs Programı

Başlangıç Düzeyi      : 112

Orta Alt Düzey           : 272

Orta Düzey                : 240 

Orta Üst Düzey          : 224

Gelişmiş Düzey          : 208

Kurs programımız Teorik ve Uygulamalı olarak yapılmaktadır.  10-14 Kişili özel sınıfta uzman ve saha tecrübesi olan öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir. 1,5 aylık eğitim sürecinde kursiyerlerimiz projeksiyonlu ve sesli sunum teknolojisi ortamda yetiştikten sonra bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Teorik ve Uygulamlı sınav yapılmaktadır. 

Her dizey bir kur olarak deferlendirilir. Her kurda bir ara slnav ve bir kur bitirme smavl yaptlrr´ Ara stnav; dinleme ve konuşma, son sınav ise dinleme, konuşma ve yazılı sınav biçiminde olacaktır. Sınavlar Milli Egitim Bakanlığı Özel Kurslar Tip Yönetmeliğinin ilgili maddeleri çerçevesinde yapılır. 

Teorik (Yazılı) sınav Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen tarih ve saatte 25 soru ile yapılmaktadır. Çoktan seçmeli olan sorulardan 50 puan alan kursiyer başarılı sayılmış olup Uygulama Sınavına girmeye hak kazanır. Uyguluma sınavı bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen okul veya kendi kurumumuzda  yapılmaktadır. Uygulama Sınavında da 50 puan ve üzeri başarılı sayılmaktadır.

Teorik ve Uygulamalı sınav sonuçları 50 puan ve üzeri olan kursiyerin Kurs Bitirme Belgesi 1 hafta içerisinde bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanıp E-Devlet kapısına işlendikten sonra tarafımıza iletilmektedir. MEB Onaylı Belgelerin herhangi bir şekilde süre ve geçerlilik kısıtlaması söz konusu değildir.