02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE
 
AKADEMİK EĞİTİMLER BİLİŞİM EĞİTİMLERİ GÜZELLİK ALAN EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ MESLEKİ EĞİTİMLER SATI-PAZARLAMA EĞİTİMLERİ YABANCI DİL EĞİTİMLERİ YİYECEK - İÇECEK EĞİTİMLERİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMLERİ
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 87
Toplam Ziyaretçi : 74774
Aybis

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE EĞİTİMİ KURS PROGRAMI

Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitimi Kurs Programı MEB Tarafından onaylı bir kurs progrmıdır. Konular birbiriyle bağlantılı ve sosyal hayatta karşılaşılabilecek olan konulardan seçilmiştir. İçerik, konuların özelliğine göre aşamalı ve birbirinin ön koşulu olacak şekilde düzenlenmiştir.Bu kurs programına katılan kursiyer Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve Yönetmeliğine göre belirtilen Kurs Bitirme Belgesini almaktadır. 

Kurumumuzda konusunda uzman öğreticiler ile işleme alınan program öğleden önce, öğlden sonra, Akşam ve Hafta Sonu grupları oluşturularak mesai sonrasına denk gelecek şekilde çalışanların işlerini aksatmayacağı bir şekilde uygulanmaktadır. Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitimi Kursu  programını tamamlayan kursiyerler; bir çok noktada değerlendirilebilirler.

 

KURS PROGRAMINA KATILIM ŞARTLARI

Bu program 3-11 yaş aralığında çocuklar için hazırlanmıştır.


a) 3-4 yaş için ingilizce

b) 4-5 yaş için ingilizce

c) 5-6 yaş için ingilizce

d) 5-7 yaş için ingilizce

e) 8-11 yaç için  ingilizce

 

EĞİTİM VE BELGELENDİRME SÜRECİ

Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitimi Kurs Programı

Kurs programımız Teorik ve Uygulamalı olarak yapılmaktadır.  10-14 Kişili özel sınıfta uzman ve saha tecrübesi olan öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir. 3 aylık eğitim sürecinde kursiyerlerimiz projeksiyonlu ve sesli sunum teknolojisi ortamda yetiştikten sonra bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Teorik ve Uygulamlı sınav yapılmaktadır. 

Her dizey bir kur olarak değerlendirilir. Her kurda bir ara slnav ve bir kur bitirme smavl yaptlrr´ Ara stnav; dinleme ve konuşma, son sınav ise dinleme, konuşma ve yazılı sınav biçiminde olacaktır. Sınavlar Milli Egitim Bakanlığı Özel Kurslar Tip Yönetmeliğinin ilgili maddeleri çerçevesinde yapılır.