02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
KİŞİSEL GELİŞİM
 
AKADEMİK EĞİTİMLER BİLİŞİM EĞİTİMLERİ GÜZELLİK ALAN EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ MESLEKİ EĞİTİMLER SATI-PAZARLAMA EĞİTİMLERİ YABANCI DİL EĞİTİMLERİ YİYECEK - İÇECEK EĞİTİMLERİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMLERİ
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 441
Toplam Ziyaretçi : 68011
Aybis
Kişisel gelişim, daha etkili yaşamanıza yardımcı olmak içindir. Bu, daha sağlıklı kararlar vermede daha iyi hale gelmenize ve ortaya çıkan sorunları daha iyi ve daha etkili bir şekilde çözmenize yardımcı olur.

Kişsel gelişim Kurslarımız her bireye uygun olarak verilmektedir. Kişisel gelişim isteği insanın şu anki hal ve durumunu yeterli bulmaması ya da daha iyisini olabileceğini düşünmesi, hissetmesi ve istemesiyle başlar. Kişi, kendini biraz daha öteye taşımak ister. 

Kişisel Gelişimin amacı; hedefleri netleştirmek, kararsızlıkları aşmak. bakış açısını değiştirmek. fark yaratmak. motivasyonu yükseltmek. zamanı iyi yönetmek ve özgüveni arttırmak gibi özetlenebilir. 
 
Kişisel gelişim, daha etkili yaşamanıza yardımcı olmak içindir. Bu, daha sağlıklı kararlar vermede daha iyi hale gelmenize ve ortaya çıkan sorunları daha iyi ve daha etkili bir şekilde çözmenize yardımcı olur. Hedef belirlemek, kişisel gelişimin önemli bir bileşenidir.
 
Kişisel gelişimin temel prensibi bilgi edinmek, becerileri geliştirmek ve kişisel refah bölgesinden (kişisel rahatlık alanından) çıkmaktır. Kişisel gelişim ve büyüme karşılığını ödese de gerekenleri yapmak zordur.