02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
GÜNEŞ ENERJİSİ VE TERMAL FOTOVOLTAİK SİSTEM YÖNETİCİLİĞİ
 
AKADEMİK EĞİTİMLER BİLİŞİM EĞİTİMLERİ GÜZELLİK ALAN EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ MESLEKİ EĞİTİMLER SATI-PAZARLAMA EĞİTİMLERİ YABANCI DİL EĞİTİMLERİ YİYECEK - İÇECEK EĞİTİMLERİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMLERİ
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 54
Toplam Ziyaretçi : 51968
Aybis

GÜNEŞ ENERJİSİ VE TERMAL FOTOVOLTAİK SİSTEMLERİ YÖNETİCİLİĞİ KURSU

Bu Kurs program; Termal ve fotovoltaik sistemlerin çalışma alanında ilgili yasaların öngördüğü tedbirlerin alınmamasından doğacak hukuki sorumlulukları, kursiyerlerin aynı zamanda yeniliğe ve değişime uyum sağlayabilen, çevresindeki insanlarla sağlıklı iletişim kurabilen, hedeflerini belirleyip bunlara ulaşmak için girişimlerde bulunabilen, yaratıcı, eleştiriye açık bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Kursu başarıyla tamamlayanlar enerji ile ilgili kurum ve kuruluşların satın alma, finans, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, stok yönetimi vb. birimlerinde istihdam edilebilirler.

  

KURS PROGRAMI KATILIM ŞARTLARI

1- 19 yaşından gün almış veya dahay büyük olmak

2- En az önlisans mezunu olmak veya

 

EĞİTİM VE BELGELENDİRME SÜRECİ

Yurt Müdürlüğü Kurs Programı 130 saatlik bir programdır. Kurs programımız Teorik  olarak yapılmaktadır.  14 Kişili sınıfta uzman öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir.  1,5 aylık eğitim sürecinde kursiyerlerimiz teknolojik ortamda yetiştikten sonra bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Teorik sınav yapılmaktadır. 

Teorik (Yazılı) sınav Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen tarih ve saatte 25 soru ile yapılmaktadır. Çoktan seçmeli olan sorulardan 70 puan alan kursiyer başarılı sayılmış olur.  70 puan alan kursiyerin Kurs Bitirme Belgesi 1 hafta içerisinde bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanıp E-Devlet kapısına işlendikten sonra tarafımıza iletilmektedir. MEB Onaylı Belgelerin herhangi bir şekilde süre ve geçerlilik kısıtlaması söz konusu değildir. 

Kurs programında uygulama sınavı bulunmamaktadır.