02422410055
05078127008
Whatsapp Destek
05427397272
analizakademi@gmail.com
SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ
 
AKADEMİK EĞİTİMLER BİLİŞİM EĞİTİMLERİ GÜZELLİK ALAN EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ MESLEKİ EĞİTİMLER SATI-PAZARLAMA EĞİTİMLERİ YABANCI DİL EĞİTİMLERİ YİYECEK - İÇECEK EĞİTİMLERİ YÖNETİCİLİK EĞİTİMLERİ
Duyurular
E-Bülten
Yeniliklerden haberdar olabilmek için maillistimize katılın...
Adınız
E-posta Adresiniz
Ekle   Çıkar
İstatistik
Günlük Ziyaretçi : 439
Toplam Ziyaretçi : 68009
Aybis
Uygulamada Apartman Yönetimi Kanunu veya Apartman Yönetmeliği olarak da bilinen 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’nun 34. maddesinde “Kat malikleri, anagayrimenkulün yönetimini kendi aralarından veya dışardan seçecekleri bir kimse yöneticidir.

SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ

Bu Kurs program; Site ve Apartman Yöneticisinin görevleri bakımından 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa uygun olarak 5580 sayılı kanun çerçevesinde Yöneticinin tanımı, hakları, sorumlulukları ve görevleri mesleki gelişim, adap ve etik kuralları konularına ilişkin bilgi, beceri ve tutum geliştirilmesi hedeflenmiştir.

 

KURS PROGRAMI KATILIM ŞARTLARI

1- 19 yaşından gün almış veya dahay büyük olmak

2- En az İLOKUL mezunu olmak 

 

 EĞİTİM VE BELGELENDİRME SÜRECİ

Site ve aprtman yöneticiliği Kurs Programı 72 saatlik bir programdır. Kurs programımız Teorik  olarak yapılmaktadır.  14 Kişili sınıfta uzman öğretmenler eşliğinde dersler işlenmektedir.  1,5 aylık eğitim sürecinde kursiyerlerimiz teknolojik ortamda yetiştikten sonra bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Teorik sınav yapılmaktadır. 

Teorik (Yazılı) sınav Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen tarih ve saatte 25 soru ile yapılmaktadır. Çoktan seçmeli olan sorulardan 50 puan alan kursiyer başarılı sayılmış olur.  50 puan alan kursiyerin Kurs Bitirme Belgesi 1 hafta içerisinde bağlı bulunduğumuz İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanıp E-Devlet kapısına işlendikten sonra tarafımıza iletilmektedir. MEB Onaylı Belgelerin herhangi bir şekilde süre ve geçerlilik kısıtlaması söz konusu değildir. 

Kurs programında uygulama sınavı bulunmamaktadır.